Autók Panamába, élelmiszer Szlovákiába – új alapokra helyezik a kétoldalú kapcsolatokat

Szlovákia külügy- és európai ügyekért felelős minisztere, Juraj Blanár hétfőn Panamában megnyitotta a szlovák–panamai üzleti fórumot, amelyen mindkét ország vállalatainak és közszférájának képviselői részt vettek. A hírről a…

Autók Panamába, élelmiszer Szlovákiába – új alapokra helyezik a kétoldalú kapcsolatokat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!