Szlovákia külügy- és európai ügyekért felelős minisztere, Juraj Blanár hétfőn Panamában megnyitotta a szlovák–panamai üzleti fórumot, amelyen mindkét ország vállalatainak és közszférájának képviselői részt vettek. A hírről a…
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma