Vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő egykori főigazgatója ellen egy 2,5 milliárdos ügyben
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség összesen hat ember ellen emelt vádat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BAON
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!