„A nemzeti tőkéseknek finanszírozniuk kell a konzervatív média működését”

A nemzeti tőkéseknek írt nyílt levelet Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya.

„A nemzeti tőkéseknek finanszírozniuk kell a konzervatív média működését”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!