Július 1-től kilónként bruttó 36 forintba kerül az építési-bontási hulladék leadása a MOHU erre kijelölt hulladékudvaraiban. A társaság szerint az ingyenesség megszüntetésére a sorozatos visszaélések ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu