Pár nap múlva fizetős lesz a sitt leadása a MOHU-nál

Július 1-től kilónként bruttó 36 forintba kerül az építési-bontási hulladék leadása a MOHU erre kijelölt hulladékudvaraiban. A társaság szerint az ingyenesség megszüntetésére a sorozatos visszaélések ...

Pár nap múlva fizetős lesz a sitt leadása a MOHU-nál

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!