Norvégia betiltja az MI használatát a 6 és 13 év közöttieknek az iskolákban

A norvég kormányzat szabályozza az MI-használatot, és szeretnék, ha a papíralapú könyvekből is több lenne az iskolákban.

Norvégia betiltja az MI használatát a 6 és 13 év közöttieknek az iskolákban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!