Udvarias irániak: „Köszönjük, Los Angeles!”

A belgák elleni döntetlen után az iráni válogatott küldöttsége egy kézzel írott üzenetet hagyott az öltözőben.

Udvarias irániak: „Köszönjük, Los Angeles!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!