Közlekedési táblát loptak a 35-ös főúton.

Hajdúböszörmény és Görbeháza között.

Közlekedési táblát loptak a 35-ös főúton.

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Civishír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!