Komoly várakozások előzik meg a Visegrádi Négyek miniszterelnökeinek keddi magyarországi csúcstalálkozóját. Az együttműködés az orosz-ukrán háború kirobbanása után kezdett el hanyatlani, noha korábban komoly súlya volt az Európai Unión belül. A négy kormányfő célja, hogy újraindítsák a regionális szervezet működését, és összehangolják lépéseiket a legfontosabb EU-s döntéseket illetően. Ahogy az ilyenkor lenni szokott, jelentős forgalmirend-változásokkal is együtt jár az esemény.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk