A Valve elmondása alapján eredetileg jóval olcsóbb lett volna a Steam Machine, de a készlet is nagyobbra lett tervezve

A Valve a Steam Machine elérhetővé tétele előtt beszélt az Eurogamer munkatársával az árazással és a készletekkel kapcsolatban, úgy tűnik olcsóbb lett volna a kütyü, ráadásul a készletek is szűkösebbek most.

A Valve elmondása alapján eredetileg jóval olcsóbb lett volna a Steam Machine, de a készlet is nagyobbra lett tervezve

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!