A Gazprom részvényei hétfőn olyan mélypontra zuhantak, amilyenre 2009 óta nem volt példa. Az orosz energiacég egykor ezermilliárd dolláros álmot kergetett, most azonban már az is kérdés, hogyan tudja pótolni az elveszített európai piacot.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG