Befejeződtek a karbantartási munkálatok Gyenesdiáson, a Festetics-kilátón, a június 20-i szombat óta ismét fellépcsőzhetnek a kirándulók megcsodálni a Keszthelyi-hegység panorámáját. A kilátó biztonságos használatához szükséges felújítás során megerősítették a kilátó tartószerkezetét, a főtartókat acélköpenyezéssel látták el, valamint több helyen új fogópárokat építettek be, ugyanakkor hosszú távú sorsáról még nem döntöttek. A verziók között egy további Bővebben...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton