Válogatás nélkül lőtt emberekre két tinédzser egy Fülöp-szigeteki iskolában
Három diák meghalt, öt megsebesült egy középiskolai lövöldözésben hétfőn, a Fülöp-szigetek középső részén lévő Leyte szigetén – jelentette be a helyi rendőrség.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua