Kubatov Gábor szerint több út áll előtte, de még kivár

A Ferencváros elnöke, a Fidesz korábbi pártigazgatója és alelnöke egy interjúban beszélt az úgynevezett Fradiváros beruházás körüli feljelentésről, a zöld-fehér klub igencsak bizonytalan jövőjéről és az elvesztett választásokról.

Kubatov Gábor szerint több út áll előtte, de még kivár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!