A Ferencváros elnöke, a Fidesz korábbi pártigazgatója és alelnöke egy interjúban beszélt az úgynevezett Fradiváros beruházás körüli feljelentésről, a zöld-fehér klub igencsak bizonytalan jövőjéről és az elvesztett választásokról.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart