Majka telt házas, 11 ezer fős dupla koncertet adott a Budapest Parkban, ahol a fellépés előtt még mindig ugyanolyan intenzitással izgul, mint a pályája kezdetén. A rapper az X-Faktor forgatása alatt kötött szoros barátságot előzenekarával, Solére-rel, akivel a stúdión kívül is elkezdett együtt dolgozni. A feszített nyári tempó és a tehetségkutató tábora után Majka Las Vegas felé veszi az irányt, hogy kártyázással pihenje ki a fáradalmakat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL