Ön mit gondol a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról? Itt elmondhatja a véleményét

Elindult a társadalmi egyeztetés a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal felállításáról, miután hétfő este a kormány közzé tette az erről szóló törvényjavaslatát.

Ön mit gondol a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról? Itt elmondhatja a véleményét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!