Miközben az egész világ Lionel Messi lábai előtt hever, aki megdöntötte a labdarúgó-világbajnokságok gólrekordját, az osztrák válogatott szövetségi kapitánya, Ralf Rangnick szerint az első, történelmi találatot nem szabadott volna megadni. Az osztrák kapitányt dühítette, hogy megadták Messi első gólját
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu