Egy nagyjából 140 millió forintos sportkocsi parkolt múlt hétfőn és az azt megelőző napokban is a Hungast-csoport tulajdonosának, az OrganX Zrt.-nek a parkolóhelyén – tudta meg a HVG. A vállalat nem árulta el, hogy kinek a tulajdonában áll az autó, és hogy mióta parkol ott, de az biztos, hogy a kocsi ideiglenes rendszáma május 8-án lejárt, azaz – ezzel a jelzéssel – addig lehetett szabályosan kihajtani a garázsból. A Hungast menzaszerződéseit az ügyészség is vizsgálja, a tulajdonost és az egyik ügyvezetőt pedig előállították az óbudai korrupciós ügyként ismertté vált eljárásban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG