Egyesek ellenzik, mások szerint óriási szükség van rá. A 2026-os labdarúgó-világbajnokság egyik legvitatottabb új szabálya az úgynevezett ivószünet, amit esőben vagy légkondicionált stadionokban is muszáj alkalmazni egy-egy félidőben. Ez negyedekre osztja a mérkőzéseket, és ugyan a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) közvetlenül nem, a tévétársaságok viszont elképesztő profitot termelnek belőle.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk