NER-es és külföldi cégek nyerhetnek az óriásplakátok fővárosi eltüntetésén

A Fővárosi Önkormányzat szerint végre nincs politikai akadálya a városképi és közlekedésbiztonsági szempontok érvényesítésének, a végén mégis az eddigi nagy szereplők pozíciója válhat még erősebbé.

NER-es és külföldi cégek nyerhetnek az óriásplakátok fővárosi eltüntetésén

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!