Az államosított lombikbébiszektornak is hirdetéseket gyártottak Balásy Gyula cégei

86,5 millió forintot használtak fel a 211 millió forintos keretösszegből, hogy hirdessenek valamit, aminek nem is igazán kell reklám. A közbeszerzést a Nemzeti Kommunikációs Hivatal írta ki, az eljárás végén Balásy cége szerződhetett az Országos Kórházi Főigazgatósággal.

Az államosított lombikbébiszektornak is hirdetéseket gyártottak Balásy Gyula cégei

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!