Megint rákapcsol a nyár, 35 fokkal támad kedd

A meteorológiai szolgálat 17 vármegyére adott ki elsőfokú figyelmeztetést a keddi hőség miatt.

Megint rákapcsol a nyár, 35 fokkal támad kedd

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kemma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!