Legalább 60 ezer milliárdot lopott el tőlünk az Orbán-kormány – elindult a társadalmi egyeztetés a visszaszerzésről

Elindult a társadalmi egyeztetés a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal felállításáról, miután hétfő este a kormány közzé tette az erről szóló törvényjavaslatát. A tájékoztató szerint az új intézmény legfőbb célja a közvagyonnal való törvényes, átlátható és felelős gazdálkodás védelme, a közpénzügyi korrupció, a közvagyonvesztés, a vagyonmentés és a jogellenes vagyongyarapodás feltárása, valamint a szükséges eljárási […]

Legalább 60 ezer milliárdot lopott el tőlünk az Orbán-kormány – elindult a társadalmi egyeztetés a visszaszerzésről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!