"A NER két pártjából most semmilyen körülmények közt ne kerüljön ki médiatestületi tag"

Támogatja a médiarendszer átalakításának szándékát Molnár Péter volt országgyűlési képviselő, szólásszabadság-kutató, de szerinte a törvényt még finomítani kellene. Szerinte az elmúlt komrányok pártjainak – legalábbis egyelőre – nem szabadna engedni, hogy a médiatestületekbe tagokat delegáljon. A gyors változtatás helyett néhány hét további szakmai egyeztetést tartana indokoltnak, hogy tartósan függetlenebb és demokratikusabb médiaszabályozás születhessen. Molnár szerint a Klubrádió frekvenciájának elvétele a korábbi médiarendszer visszaéléseinek példája.

"A NER két pártjából most semmilyen körülmények közt ne kerüljön ki médiatestületi tag"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!