„Szolgálatra jelentkezem!” – Szabó Bence volt NNI-nyomozót visszavették, újra szolgálatba állt a Fidesz bukásával

Szabó Bence neve ismét a figyelem középpontjába került egy friss közösségi médiás bejegyzés nyomán a 24.hu beszámolója szerint. A korábbi kiemelt tiszt egy hivatalos határozat közzétételével adott hírt a szakmai jövőjét érintő legújabb fejleményekről az interneten.

„Szolgálatra jelentkezem!” – Szabó Bence volt NNI-nyomozót visszavették, újra szolgálatba állt a Fidesz bukásával

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ContextUs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!