A Civil Fórum Debrecen Egyesület aggasztónak tartja azt a jelenlegi folyamatot, miszerint “a választáson nem induló helyi balliberális csoportok” továbbra is azon dolgoznak, hogy egymás ellen fordítsák az embereket, állandó feszültséget keltsenek és újabb politikai lövészárkokat ássanak”. A képen Gondola Zsolt Zoárd, a Civil Fórum Debrecen Egyesület elnöke. Az egyesület úgy véli, a vitáknak egyetlen […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap