Vége a plakátáradatnak Budapesten – Csak a metróban és a sugárutakon maradhatnának hirdetések Karácsony Gergely új javaslata alapján

Teljesen eltüntetné a közterületi óriásplakátokat és a digitális hirdetőtáblákat Budapest utcáiról a Főpolgármesteri Hivatal által kidolgozott új rendelettervezet. Karácsony Gergely főpolgármester javaslata szerint a fővárosi hirdetőoszlopok 80 százalékát is le kellene szerelni. Megtisztulhat a városkép és várhatóan csak ott lesznek plakátok, ahová valók. Társadalmi egyeztetésen a tervezet A Főpolgármesteri Hivatal a napokban társadalmi egyeztetésre bocsátotta […] Source

Vége a plakátáradatnak Budapesten – Csak a metróban és a sugárutakon maradhatnának hirdetések Karácsony Gergely új javaslata alapján

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BudaPestkörnyéke

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!