Izrael dél-libanoni jelenlétéről is tárgyalnak a Genfben zajló amerikai-iráni tárgyalások első fordulójában, és “konfliktuscsökkentő központ” létrehozását is tervezik, valamint Washingtonban is újraindulnak a közvetlen izraeli-libanoni tárgyalások – jelentette az izraeli média … Tovább »
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szombat.org