Libanonban “konfliktuscsökkentő központot” hoznak létre

Izrael dél-libanoni jelenlétéről is tárgyalnak a Genfben zajló amerikai-iráni tárgyalások első fordulójában, és “konfliktuscsökkentő központ” létrehozását is tervezik, valamint Washingtonban is újraindulnak a közvetlen izraeli-libanoni tárgyalások – jelentette az izraeli média … Tovább »

Libanonban “konfliktuscsökkentő központot” hoznak létre

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szombat.org

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!