142 végzős hallgatót avattak orvosdoktorrá szombaton a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karának ünnepi tanácsülésén – közölte az egyetem sajtóközpontja. A Díszudvaron rendezett eseményen 80 magyar és 62 külföldi hallgató vette át diplomáját és tette le orvosi esküjét. Mátyus László dékán ünnepi beszédében arra hívta fel a figyelmet, hogy a friss diplomások Magyarország egyik legelismertebb orvoskarán […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap