Nagy a baj: elromlott a klíma, műtétek maradnak el az Országos Onkológiai Intézetben

Komoly probléma adódott az Országos Onkológiai Intézetben. Hétfő este bejelentették, hogy teljesen meghibásodott a 3-as épület műtőinek légtechnikai és klimatizációs rendszere. A kritikus hiba miatt a tervezett operációkat azonnal fel kellett függeszteni, a betegek és családjaik pedig aggódhatnak az életmentő beavatkozások miatt.

Nagy a baj: elromlott a klíma, műtétek maradnak el az Országos Onkológiai Intézetben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!