A Majorről már pénteken kiesett a Vitality, de a csapat még ott maradt Kölnben, aminek ropz számára rendőrségi bírság lett a vége.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!