Most jött a hír: Szabó Bencét visszavették a rendőrséghez – Itt vannak a részletek

Szabó Bence korábbi rendőrnyomozó egy friss Instagram-posztban jelentette be, hogy június 16-án visszatért a rendőrség kötelékébe, immár őrnagyi rangban. A poszthoz csatolt fotón egy rendőrségi dosszié és egy „Visszavétel hivatásos szolgálati viszonyba” feliratú dokumentum látható. Szabó visszatérése a Belügyminisztérium májusi döntésének eredménye, amely lehetőséget biztosított a korábban távozott rendőrök számára, hogy visszatérjenek a szolgálatba.

Most jött a hír: Szabó Bencét visszavették a rendőrséghez – Itt vannak a részletek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!