Szabó Bence őrnagyként folytatja rendőrségi pályafutását

Még májusban jelentette be Pósfai Gábor belügyminiszter, hogy Szabó a Belügyminisztériumnál fog dolgozni.

Szabó Bence őrnagyként folytatja rendőrségi pályafutását

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!