„Nincs rendben” – az Amnesty Internationalnek sem tetszik, ahogyan Sulyok Tamást eltávolítanák

A köztársasági elnöknek távoznia kell hivatalából, de csak tisztességes eljárás után – közölte a jogvédő szervezet.

„Nincs rendben” – az Amnesty Internationalnek sem tetszik, ahogyan Sulyok Tamást eltávolítanák

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!