Interjút adott a miniszterelnök a 444-nek, ebben elmondta, hogy Sulyok Tamással nem a politikai nézetkülönbségük van, hanem az a baj vele, hogy semmit sem tett.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!