Zala vármegyében is vízhiány van, megszólalt a szolgáltató

„Bekövetkezett, amitől tartottunk” – írta a Zalavíz Zrt. a közösségi oldalán, miután a zalaszentgróti és kehidakustányi vízmedencéik teljesen kiürültek. A vállalat közölte, hogy a tartalékok elfogytak, és a rendszer már nem képes pótolni a megnövekedett vízfelhasználást, ezért a teljes hálózaton nemcsak nyomáscsökkenés, hanem szakaszos vízhiány is várható. A helyzet súlyosságára való tekintettel a Zalavíz a Zalaszentgrót víziközmű-rendszerhez tartozó települések számára II. fokú vízkorlátozás elrendelését javasolta.

Zala vármegyében is vízhiány van, megszólalt a szolgáltató

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!