Elszürkült az ég, majd jött az özönvíz: fél óra alatt letarolta a vihar a megyét – fotók, videó
a Széchenyi városrészhez vezető aluljárót árasztotta el a jelentős mennyiségű eső
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szoljon
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!