Elszürkült az ég, majd jött az özönvíz: fél óra alatt letarolta a vihar a megyét – fotók, videó

a Széchenyi városrészhez vezető aluljárót árasztotta el a jelentős mennyiségű eső

Elszürkült az ég, majd jött az özönvíz: fél óra alatt letarolta a vihar a megyét – fotók, videó

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szoljon

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!