Ha minden jól alakul, estére a dézsában leszek – Humoros olvasói írás az idei nyári tervekről

„Az autópályán, a negyven fokban az otthoni dézsára gondolok, a teltházas kempingben az otthoni tücsökciripelésre, a szállodában meg az otthoni memóriahabos fejpárnámra. Szóval vágyom valami frenetikus-exotikus-exkluzív útra olyan másfél órányira otthonról, de nagyon maximum, tele kényelemmel, nem tudom, van-e ötletetek.”

Ha minden jól alakul, estére a dézsában leszek – Humoros olvasói írás az idei nyári tervekről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → WMN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!