Felkészítették a kecskeméti kórház klímarendszereit a hőségre, hamarosan további fejlesztések is érkeznek

A nagy melegben is folyamatos és biztonságos a betegellátás, sok helyen működik klíma.

Felkészítették a kecskeméti kórház klímarendszereit a hőségre, hamarosan további fejlesztések is érkeznek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BAON

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!