A fideszes Panyi Miklós "kamunak" nevezte az úgynevezett "Zsolti bácsi ügyet", amelyet szerinte azért építettek fel a Tisza Párt közreműködésével, hogy a jobboldalt pedofil váddal bélyegezzék meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk