Rendhagyó kezdeményezéssel él Tóth József, Polgár polgármestere a képviselő-testület június 25-i, csütörtöki ülésére vonatkozóan. A városvezető azt indítványozza, hogy a testület vegye le a napirendről a polgármesteri és alpolgármesteri illetmények emeléséről szóló előterjesztést, még úgy is, hogy ezzel a lépéssel az önkormányzat törvénysértést követ el. A hatályos jogszabályok értelmében a polgármester és az alpolgármesterek illetménye […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap