Leszedte és a Dunába dobta a Pride-zászlókat, rongálás miatt nyomoz a rendőrség

A közösségi médiában terjedő videón látszik, ahogy egy férfi az Erzsébet hídról a Dunába dobálja a Pride-zászlókat. Karácsony Gergely a Híradónak azt mondta, számítottak rá, hogy megrongálhatják a lobogókat. A főpolgármester azt ígérte, ezeket napokon belül pótolják. A rendőrség rongálás miatt nyomoz. A zászlókat egy héttel a Budapest Pride előtt helyezték ki.

Leszedte és a Dunába dobta a Pride-zászlókat, rongálás miatt nyomoz a rendőrség

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!