A Gears of War: E-Day visszahozza azt, amit a sorozat tíz éve elveszített

A Gears of War: E-Day nemcsak Marcus Fenix és Dom Santiago történetének kezdetéhez tér vissza, hanem újra négyszemélyes kampánykooperációt kínál. A The Coalition szerint ez nem puszta extra funkció, hanem a Gears of War egyik alapvető eleme, amelyet a játékosok túl régóta nélkülöznek. Mintha visszacsöppentünk volna a 2000-es évekbe: ugyanabban az évben jelenik meg egy új Gears of War és egy új Halo, még ha közülük csak az egyik számít teljesen új játéknak. Természetesen az E-Dayről van szó, az eredeti, eddig ötrészes sorozat előzményéről, amely az Emergence Day, vagyis a Sáskahorda felszínre törésének napjára visz vissza bennünket. Hiába egy új történetről van szó, amely Marcus és Dom múltját, valamint a Locustok elleni háború kezdetét tárja fel, a The Coalition valami olyat is visszahoz, amit… Olvasd tovább... A Gears of War: E-Day visszahozza azt, amit a sorozat tíz éve elveszített

A Gears of War: E-Day visszahozza azt, amit a sorozat tíz éve elveszített

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!