Exkluzív interjú Kubatov Gáborral: Marad-e a Fradi elnöke, miután a Fidesznél mindenről lemondott?

Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke, a Fidesz korábbi pártigazgatója és alelnöke hosszú idő után a Blikknek szólalt meg először a Fradi-város körüli feljelentésről, a zöld-fehér klub igencsak bizonytalan jövőjéről és az elvesztett választásokról.

Exkluzív interjú Kubatov Gáborral: Marad-e a Fradi elnöke, miután a Fidesznél mindenről lemondott?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!