Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke, a Fidesz korábbi pártigazgatója és alelnöke hosszú idő után a Blikknek szólalt meg először a Fradi-város körüli feljelentésről, a zöld-fehér klub igencsak bizonytalan jövőjéről és az elvesztett választásokról.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk