Június 17. és 19. között a beregszászi kistérség négy településén – Orosziban, Haláborban, Csetfalván és Mezőgecsében – szerveztek lakossági fórumokat. A találkozók fő témáját a kislétszámú oktatási intézmények jelenlegi helyzete, valamint az eset...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua