Visszaadjuk a jogot az alkotmánybíróknak, hogy saját maguk választhassák meg az Alkotmánybíróság elnökét, az alkotmánymódosítás újra bevezetné az alkotmánybírák 70 éves felső korhatárát is - közölte hétfői rendkívüli sajtótájékoztatóján a miniszterelnök.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk