A Felix nevű parlagi sas, amely a görög szigeteken és Törökországon keresztül egészen a háború sújtotta Szíriáig jutott, ahol illegális vadmadár-kereskedők kezébe került, több hónap után hétfő este végre visszatér Szerbiába, adta hírül az N1. A sast a Szerb Hadsereg különrepülőgépe Libanonból szállítja a belgrádi Batajnica katonai repülőtérre. A Szerbiai Madárvédelmi és -tanulmányozási Egyesület közlése […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó