Reagált a Fidesz a 12 éves mandátumkorlátra: „Magyar Péternek elment az esze”

Havasi Bertalan és a legnagyobb ellenzéki formáció sajtóosztálya egy rendkívül éles hangvételű, hivatalos politikai állásfoglalást juttatott el a szerkesztőségekhez a hétfői parlamenti események után. A közzétett dokumentum belső tartalma azonnali és komoly hullámokat vetett a hazai politikai élet szereplői között.

Reagált a Fidesz a 12 éves mandátumkorlátra: „Magyar Péternek elment az esze”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ContextUs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!