#vitézyahibás: máris vissza kellett küldeni az osztrák vonatokat Bécsbe

Még május 19-én jelentette be Vitézy Dávid, hogy a MÁV osztrák vasúti kocsikat kölcsönöz Ausztriától.

#vitézyahibás: máris vissza kellett küldeni az osztrák vonatokat Bécsbe

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!