A gasztronómia került a középpontba

Kulináris és kulturális élmények találkoztak az idei Múzeumok Éjszakáján. A Paksi Városi Múzeum az országos programsorozat kiemelt tematikájához, az „Ízekbe zárt történetek” mottóhoz kapcsolódva múzeumpedagógiai és kulturális programokkal várták a látogatókkal. A gasztronómia került a középpontba

A gasztronómia került a középpontba

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TelePaks

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!