Tíz év alatt a hetedik miniszterelnök jön Nagy-Britanniában. Ahogy sejthető volt, Keir Starmer távozik hivatalából, a munkáspárti politikus a Downing Street 10. előtt tartott sajtótájékoztatón azt is közölte, hogy döntéséről tájékoztatta III. Károly királyt. Utódát, aki minden bizonnyal Andy Burnham, Manchester polgármestere lesz, várhatóan még a parlament július végén kezdődő nyári szünete előtt megválasztják.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu